Ієвлєв Микола Георгійович

 iyevlyev_mg_photoКандидат технічних наук,
старший науковий співробітник,
Академік Міжнародної академії
комп'ютерних наук і систем.
Дата народження - 29.01.1948.

Трудова дiяльнiсть:
03.1972 - 10.2007 - інженер, старший інженер, старший науковий співробітник, завідувач лабораторії, заступник директора з наукової роботи державних підприємств ДНВП «АСКОРТ», ДНВП «Ріус», НВП «Київський інститут автоматики» у складі Науково-виробничої корпорації «Київський інститут автоматики»;
10.2007 - 06.2011 - старший науковий співробітник Інституту проблем математичних машин і систем НАН України;
07.2011 - по теперішній час - вчений секретар Інституту проблем математичних машин і систем НАН України.

Cфера наукових iнтересiв:
Автоматизація технологічних процесів і виробництв.
Енергозберігаючі системи світлодіодного освітлення.

Досвід науково-виробничої роботи:
Ієвлєв М.Г. вніс значний вклад у галузі розробки автоматизованих систем керування технологічними процесами (АСК ТП) в металургії. За його провідною участю розроблені та впроваджені в дію АСК ТП процесами прокатки на багатьох вітчизняних і закордонних металургійних комбінатах (МК «Азовсталь», Алчевський меткомбінат, металургійний завод «Серп і Молот» (м.Москва), Бхілайський меткомбінат (Індія) та інші).
Протягом останніх років Ієвлєв М.Г. приймав участь у роботі зі створення й впровадження енергозберігаючих систем світлодіодного освітлення, яка виконувалася в ІПММС НАНУ відповідно до Державної науково-технічної програми «Розробка і впровадження в господарство України енергозберігаючих світлодіодних джерел світла та освітлювальних систем на їхній основі».
У 2005 році Ієвлєв М.Г. одержав Подяку Київського міського голови за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу столиці та з нагоди Дня науки.

Публікації:
Ієвлєв М.Г. є автором 191 наукової праці, у тому числі 2 монографій, 20 авторських свідоцтв та патентів на винаходи.  

      Останнє оновлення: Apr 1, 2022