Розроблена дослідна партія мобільних телефонів, що можуть працювати як в звичайному, так і в захищеному режимі, та конструкторська документація для їх серійного виробництва.

Розроблена і впроваджена в СБУ програмна система оперативного розповсюдження голосової інформації в ІР-мережах та мережах стільникового й звичайного зв'язку.

Розроблені метод обміну криптоключами в ІР-мережі та програмний модуль комутації криптоключів, який дозволяє проводити в ІР-мережі голосові конференції у захищеному режимі з великим числом учасників переговорів.

Розроблена та впроваджена у ВАТ «Укртелеком» інформаційна технологія захищеного конференц-зв'язку в IP-мережах, яка забезпечує високу якість одночасного голосового спілкування великої кількості абонентів з використанням високостійких алгоритмів шифрування.

Розроблені методологія та апаратно-програмні засоби захисту голосової інформації в ІР-мережі та мережах стільникового зв'язку на основі високостійких алгоритмів криптування, створена дослідна партія мобільних криптофонів та система захищеного оперативного оповіщення.


      Останнє оновлення: Dec 26, 2017