Створена і впроваджена в експлуатацію система інформаційного обслуговування депутатів Київської міської ради «РАДА 3 – КИЇВ», яка має високий рівень інтелектуалізації, виготовлена на базі сучасної комп'ютерної техніки, периферійних засобів, систем, пультів, табло, комунікацій вітчизняного виробництва. За своїми параметрами та функціональними можливостями система не має аналогів у світі.

Створений діючий макет системи «Біокон» для захисту від несанкціонованого доступу до автоматизованих робочих місць депутатів Верховної Ради України, що забезпечує верифікацію особи за відеозображенням обличчя та відбитком пальця.

Розроблений дизайн-проект, проведене моделювання та виготовлені зразки інтелектуальних автоматизованих робочих місць народних депутатів у залі засідань та профільних комітетах Верховної Ради України для парламентської системи нового покоління «РАДА-4».

Розроблені та виготовлені діючі макети робочих місць системи «РАДА-4» з кольоровими сенсорними екранами типу touch-screen та проведене тестування макетів у складі програмно-технічного комплексу «РАДА-4».

Розроблені технічне завдання та документи техно-робочого проекту зі створення автоматизованої інформаційної системи «РАДА 4 КИЇВ».
 
На базі розробленої в інституті теорії  інтелектуалізованих технологій інформаційно-аналітичного забезпечення законотворчої та правозастосовної діяльності, що охоплює увесь цикл такої діяльності: від робочого місця депутата до  залу пленарних засідань, розроблена, випробувана та введена в експлуатацію автоматизована система інформаційного забезпечення депутатів Київської міської ради («РАДА 4 – КИЇВ»). 

На основі теоретичних засад ситуаційного управління розроблен
і технічне завдання та технічний проект зі створення комплексної системи інформаційного забезпечення «Рада IV - Кривий Ріг» на базі «Рада ІІІ».
 
З метою забезпечення безвідмовного функціонування програмно-технічного комплексу системи інформаційного забезпечення «Рада IV - Кривий Ріг» у 2019 р. виконані роботи з діагностики, технічного обслуговування та налаштування системи. 
 
 

      Останнє оновлення: Jun 14, 2020