ПРОГРАМНО-АПАРАТНИЙ КОМПЛЕКС ДЛЯ РАННЬОГО ВИЯВЛЕННЯ ОНКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ "OНКОТЕСТ-1"

    В основі діагностичного комплексу "Онкотест-1" лежить одноіменний метод ранньої діагностики онкологічних захворювань людини, розроблений українськими вченими, запатентований в Україні, Росії, та зареєстрований міжнародним Бюро інтелектуального майна в Женеві (Швейцарія).

    Комплекс включає:

  • прилад перетворення зображення онкотестів у відеосигнал;
  • модуль вводу відеосигналу в комп'ютер;
  • набір реактивів для виконання реакції;
  • комп'ютер;
  • пакет прикладних програм для автоматичної класифікації зображень онкотестів;
  • інструкцію користувача.

    Технологія проведення обстеження

    З пальця руки обстежуваного беруться 2-3 краплини крові і наносяться у вигляді рівномірного мазка на предметне скло. Після висихання, мазок послідовно обробляється трьома реактивами (N1, 2, 3) з інтервалом 10 хвилин. Через 3-4 години, після висихання реактивів, на склі утворюються характерні "плями" округлої форми (онкотести). Забарвлення та структура онкотестів у здорових людей істотно відрізняється від онкотестів пацієнтів, в організмі яких присутнє онкологічне захворювання. Принцип методу базується на ідентифікації у крові кальцій-гістонових комплексів, вміст яких при утворенні злоякісної пухлини значно підвищується.
    Мазок крові, оброблений реактивами, розміщують у приладі, який передає зображення кожного онкотесту в комп'ютер. Програмне забезпечення дає змогу проаналізувати зображення в інтерактивному режимі та надрукувати отриманий результат.
    Метод апробований в Українському НДІ онкології та радіології та НДІ фтизіатрії та пульмонології на більш ніж п'яти тисячах обстежуваних. Діагностична чутливість та специфічність методу складає 86-92%.
    ОНКОТЕСТ, як метод, рекомендований Міністерством охорони здоров'я України для проведення скринінгу злоякісних новоутворень у населення.
    Перепускна здатність діагностичного комплексу складає 100 обстежень за день. Діагностичний комплекс може бути установлений та використаний у будь-якому лікувально-профілактичному закладі.   Для роботи та обслуговування комплексу достатньо лаборанта та лікаря, який пройшов навчання на базі фірми-виготовлювача.   Програмне забезпечення функціонує в операційній оболонці Windows і спеціалізоване для обробки, зберігання та розпізнавання зображень проб Онкотестів. Кількість зображень, які пов'язані з карточкою пацієнта - не менше 6. Вірогідність автоматичного розпізнавання зображень Онкотестів - близько 0,9 %.

Фото галерея

Комплект поставки

1. Прилад перетворення зображення.
2. Модуль уводу відеосигналу.
3. Програмне забезпечення.
4. Набір реактивів на 1000 обстежень.
5. Навчання спеціаліста методиці ОНКОТЕСТ.
6. Комп'ютер (поставляється за окремим замовленням).
Ціна договірна.
Гарантійне обслуговування та безперебійне постачання реактивів на протязі року.
      РАННЯ ДІАГНОСТИКА І ПРОФІЛАКТИКА ОНКОЛОГІЧНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ - ЗАПОРУКА ЗБЕРІГАННЯ ГЕНОФОНДУ НАЦІЇ


      Останнє оновлення: May 28, 2012