Розроблена технологія раціональної побудови енергозберігаючої світлодіодної системи салонного освітлення вагонів метрополітену. Виготовлені та поставлені замовнику 20 комплектів систем освітлення, які забезпечують економію електроенергії в 4 рази і збільшення освітленості більше, ніж у 1,5 рази.

Розроблені типові рішення зі створення енергозберігаючих світлодіодних систем для внутрішнього і зовнішнього освітлення різних об’єктів. Введено в дію 33 системи світлодіодного освітлення промислових об’єктів та на транспорті.

Розроблено ряд освітлювальних приладів для енергозберігаючих світлодіодних систем освітлення на транспорті, об’єктів житлово-комунального господарства, промислових та адміністративних будівель. Розробки захищені 14-ма патентами України.

Розроблений проект зовнішнього освітлення ділянки насосної станції з урахуванням потреб замовника з використанням сучасних енергозберігаючих освітлювальних пристроїв.

У 2019 р. виконано ряд робіт з розробки проектів систем світлодіодного освітлення будинків та прибудинкових територій.

У 2021 р. р
озроблено основні технічні рішення в системах світлодіодного освітлення виробничих і допоміжних приміщень, у тому числі стосовно вибору типу освітлювальних приладів, приладів керування освітленням, системи живлення освітлювальних приладів.

 


 

      Останнє оновлення: Sep 13, 2022